Pozdrowienia dla podróżników,
Ponieważ mamy nadzieję, że po oficjalnej premierze Genshin Impact wszystkim zapewnimy najlepsze wrażenia z gry, mamy nadzieję, że przed premierą będziemy stale dopracowywać oficjalną wersję.

CEL

Postanowiliśmy przeprowadzić tajny test wersji 1.0 na małą skalę. Ten test jest niezależny i nie należy go mylić z ostateczną zamkniętą wersją beta.
Ograniczamy ten test do kilku bardzo wybiórczych użytkowników, ponieważ chcemy mieć pewność, że informacje zwrotne z testu można śledzić w czasie rzeczywistym. W zależności od różnych celów testu, niektóre funkcje i systemy zostaną tymczasowo otwarte lub zamknięte, a gracze uczestniczący w teście będą mieli wyznaczone zadania do wykonania.

Prywatność

Jakość gry podczas tego testu nie odzwierciedla jakości gry podczas oficjalnego uruchomienia.
Ten test dotyczy wersji 1.0 i większość treści jest w trakcie dostosowywania. Ponieważ potencjalna zawartość, która wyciekła, może spowodować, że niektórzy gracze źle zrozumieją treść oficjalnej wersji i zrujnują doświadczenie graczy, potrzebujemy testerów, aby zachować całkowitą poufność treści testu i nie ujawniać jej w żadnej formie (100% NDA).
Jeśli zostanie potwierdzone, że tester opublikował poufne treści, anulujemy jego kwalifikacje do testów w tym i przyszłych testach.

Nagrody

Po zakończeniu testu, testerzy otrzymają określoną liczbę Primogemów jako rekompensatę zgodnie z informacją zwrotną z testu dostarczoną przez testera i stopniem wykonania zadań testowych.
Po uruchomieniu gry te Primogemy zostaną przesłane na konto połączone z adresem e-mail miHoYo, którego użyłeś do rejestracji w tym teście.

Gracze, którzy nie zostali wybrani do tego testu, mogą zostać wybrani do kolejnych testów, ponieważ będziemy aktualizować naszą listę testerów.

Wymagania sprzętowe

Android: Any model with a Snapdragon 865/855plus/855/845 or Kirin 990/980 processor. iOS: Any of the following models
iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS Max, iPhone XS, iPad Pro 3, iPad Pro 11 Inch, iPad Air 3, iPad Mini 5, iPhone 11, iPhone 11 pro, iPhone 11 pro max, iPhone SE (A13, 2nd Gen)
PC (Windows): Intel Core i5/8G RAM/NvidiaGTX950 or above

Jak aplikować?

Wypełnij ankietę tutaj: https://forms.gle/hPyT8ugD9yjBm8S96
Wszyscy gracze proszeni są o wypełnienie ankiety zgodnie z prawdą. Jeśli zakwalifikują się do testu, powiadomimy graczy za pośrednictwem wypełnionych informacji na Discordzie.

Prosimy o podanie prawdziwych i dokładnych informacji. Dokładnie sprawdzimy autentyczność informacji. Jeśli zostanie stwierdzona jakakolwiek niespójność lub rozbieżność, może to spowodować dyskwalifikację z tego testu.

Do kiedy można aplikować?

Od 17 lipca 2020 do 22 lipca 2020.
Z wybranymi testerami skontaktujemy się przed 27 lipca. W żadnym wypadku nie będziemy prosić Cię o żadne prywatne informacje.

Przypomnienie

Twój dostęp testowy jest ograniczony do pierwszego urządzenia, na którym się zalogowałeś. Podczas tego testu nie będziesz mógł przełączać urządzeń, ponieważ spowoduje to cofnięcie twojego dostępu, ponieważ dostęp do sprzedaży / udostępniania jest poważnym problemem. Każdy zablokowany dostęp pozostanie zablokowany.

Ten test jest testem poufnym, prosimy nie ujawniać żadnych treści testowych ani treści czatu grupowego; staraj się unikać testowania w miejscach publicznych

Opcje płatności nie będą dostępne podczas tego testu, a wszystkie postępy zostaną wyczyszczone po zakończeniu testu.