Twórcy Playerunknown’s Battlegrounds w pierwszej kolejności zajmują się optymalizacją gry, ale w między czasie starają się, nam graczom, skutecznie umilić rozgrywkę dodając, w co miesięcznych aktualizacjach, nową zawartość gry.

Pod koniec miesiąca powinniśmy ujrzeć nowe animacje wspinaczkowe jak np: przeskakiwanie przez mur, turlanie się po samochodach czy wyskakiwanie w „badass’owym” stylu przez okna.


Dodatkowo mają pojawić się zmiany cyklu dnia, czyli nie tylko będziemy mieć możliwosć zagrania podczas deszczu czy w pełnym słońcu, ale także zostanie dodana mgła oraz zmierzch. Oczywiście jak obiecują twórcy wraz z końcem miesiąca dostaniemy kolejną broń – 7.62mm Groza Bullpup AR.


Wracając do tytułu artykułu okazuje się, że twórcom tak bardzo spodobał się pomysł z „customowych” gier organizowanych przez streamer’ów, że sami zdecydowali się wprowadzić osobny mod pvp do gry.

Przykład „customowej” gry Zombie Mode.

Nie podano jeszcze daty wydania Zombie Mode, ale twórcy już chcieli się z nami podzielić co dla nas przygotowują.


Warto zaznaczyć, że zombi nie są sztuczną inteligencją ale graczami, także będzie można wcielić się w pożeraczy mózgów lub w tych, którzy te mózgi mają. Owy tryb będzie osobną rozgrywką nie łączącą się z główną częścią gry.

Na koniec należy dodać, iż trwają także prace nad wydaniem exclusive na platformę Xbox One, który ma pojawić się pod koniec roku, dzięki programowi Game Preview od Microsoftu, który otrzyma aktualizację ad-hoc aby wspomóc wydajność graficzną na Xbox One.

PlayerUnknown’s Battlegrounds jest naprawdę prężnie rozwijającą się marką.
A Ty, drogi czytelniku, co sądzisz najnowszym trybie? Pisz! Nie krępuj się!

źródło: [click] [click] [click]