Osobiście nie jestem fanką grania w horrory ale za to chętnie te horrory obejrzę. Jednym w kultowych tytułów 2019 roku jest na pewno remake Resident Evil 2. Oczywiście już zaczęły się pojawiać pierwsze zabawy w plikach gry. A gdyby tak podkręcić atmosferę?

mod re2

Z powodów, których Capcom nie chce wyjaśnić, Leon, Claire, Ada, Pan X – wszystkie gorące dorosłe gwiazdy RE2 przybywają w pełni ubrane i pozostają w ten sposób przez cały czas gry. Na szczęście dla nas, modderowie stworzyli już zdrowy asortyment seksownych strojów i nagich modów w celu uzupełnienia rażących zaniedbań Capcom’u. Wreszcie, Pan X. i Leon mogą grać w kotka i myszkę w stołecznym komisariacie policji w swoich kostiumach, jak to zawsze było zamierzone.

Dla każdego, kto uwielbia,gdy jego postacie są nagie, pierwsza partia alternatywnych strojów jest już dostępna. Leon dostał mały rzemień policyjny, Pan X w kawałku nakładki na um wiecie sami co, tak żeby pasował. Clare dostała ładnie prześwitujący top, po którym możemy zobaczyć to i owo, oraz wersję topless. Aida no ten ładnie wygląda.

 

 

 

 

Niestety, nie ma jeszcze kompletnych nagich modów dla Leona i Mr. X. Zgaduję, że modelowanie penisa nie jest łatwe, ale musimy zaufać moderom, aby zrobili to, co jest słuszne. Spodziewaj się genitaliów Leona i / lub Pana X w najbliższej przyszłości. Na razie Claire i Ada prezentują swoje wdzięki.