Dzikie, koszmarne potwory wałęsają się po bagnach w Luizjanie, z kolei Ty jesteś częścią grupy łowców nagród, którzy chcą pozbyć się ze świata ich upiornej obecności. Pozbądź się tych stworzeń z naszego świata, a będziesz płacony wielkodusznie – otrzymasz możliwość zakupu, lepszych i o wiele silniejszych broni do twojego arsenału. W przypadku śmierci zarówno ty jak i twój kompan zostaniecie uszczupleni ze swoich zbiorów. Jednakże z porażki wyjdziecie bogatsi o doświadczenie.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown

Tak zapowiada się nadchodząca produkcja Hunt: Showdown umiejscowiona w połowie XX wieku. Będziemy mieć do czynienia z przeciwnikami różnej maści zaczynając od klasycznych potworów rodem z koszmarów a kończąc po naprawdę duże okazy.

Z łowczego na zwierzynę.

Jak się okazuje nie będziemy sami na mapie, oprócz znajdujących się potworów będą także inni gracze, którzy tak jak my będą polować na bestię. Z łowców możemy się w bardzo prosty sposób stać zwierzyną także trzeba mieć się cały czas na baczności. Po zdobyciu trofeum z bestii reszta graczy zacznie polować na wasz duet w celu odzyskania zdobyczy! Im większe ryzyko tym większa nagroda ale to oznacza, że będzie jeszcze niebezpieczniej a najmniejsza pomyłka może kosztować Was życie.

Hunt: Showdown

Hunt: Showdown

Kiedy i jak?

Hunt: Showdown to rywalizacja w pierwszej osobie z ciężkimi elementami PvE, od twórców Crysis. Chodziły pogłoski, że gra miała być free to play. Jak się niedawno okazało twórcy gry Crytek nie zastosują tego modelu i będzie ona płatna. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo z jaką ceną będziemy się musieli zmierzyć ani na kiedy planowana jest premiera. Gra ma pojawić się na rok 2018.

Gra jest niezwykle klimatyczna. Jeżeli szukaliście jakiegoś dobrego coopa rodem z piekła to Hunt: Showdown zapowiada się całkiem nieźle!