W tym roku targi E3 miały nam do pokazania naprawde dużo świetnych tytułów. Dla fanów Emily i Corvo kolejna niespodzianka czyli DLC Dishonred 2 ukazany podczas konferencji Bethesd’y E3 2017 Showcase.

W dodatku wcielimy się w Billie Lurk (aka Meagan Foster), niegdyś jedną z najlepszych zabójców na wynajem w Dunwall, gdzie w Karnace poszukiwała odkupienia. Wraz ze swoim mentorem Daudem, Billie zbada ciemne zakamarki Karnaki, aby zmierzyć się z ostatecznym zabójstwem: zabiciem Outsider’a.

Wykorzystując wszystkie nowe moce i możliwości, Billie przeniknie do podziemnych klubów walki i zmierzy się z wyznawcami Outsider’a oraz jego gangami. Będzie mieć do czynienia z ulepszonymi wersjami mechanicznych żołnierzy Jindosha a także innych, nowych i powracających wrogów.

Wraz z brutalnym systemem walki, śmiercionośnymi broniami, potężnym ekwipunkiem oraz skomplikowanymi poziomami, Death of the Outsider dostarcza nam ostateczną rozgrywkę zabijania, która stała się znakiem rozpoznawczym serii Dishonored.

Dzięki własnemu stylowi grania, będziesz mógł odeprzeć zamach, jakkolwiek lubisz – cicho zabijając z cieni lub wyrzucając wrogów na otwartą skalę.

W trakcie podróży, Billie odkryje niektóre z tajemnic otaczających Odmieńca jak np. 4000-letnią jednostkę, która znajdowała się w samym sercu najbardziej niechlubnych momentów Imperium. W końcu Billie będzie musiała stawić czoła trudnym decyzjom, które na zawsze zmienią świat wokół niej.

Z nowymi mocami, wrogami, ustawieniami poziomów i innymi dodatkami, Death of the Outsider jest idealnym punktem wyjścia dla tych, którzy są nowi w serii Dishonored. DLC stanowi samodzielną przygodę, która nie wymaga znajomości poprzednich części, więc nowi gracze nie muszą się obawiać iż coś ich omija, ale dla długoletnich fanów, dodatek zapewnia znaczną ekspansję na złowieszczą rozgrywkę czy pogłębienie samej historii.

W trybie Original Game Plus (OG +) fani mogą uwolnić swój pełny potencjał twórczego chaosu, korzystając z możliwości wyboru umiejętności z Dishonored 2.

Billie Lurk zajmie się największą misją w serii Dishonored, stając się ostatecznym nadprzyrodzonym zabójcą – czy to oznacza, że Billie może stać się drugim Odmieńcem?

Gra będzie dostępna 15.09.2017 na takie platformy jak PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Będzie grane? Piszcie!

źródło [click]